Вам є 18 років?
Так
Ні
ANTONIO NADAL

Антоніо Надаль
ANTONIO NADAL SA – динамічний підприємство, яке постійно розвивається, засноване на сильних сімейних цінностях і добрії волі.

Завдяки рішучості власників компанія працює стабільно, і тепер у неї є велика і клієнтська база.

В даний час в ANTONIO NADAL SA працює команда з 40 осіб, які виробляють 180 різних напоїв. Ці продукти містять лікер на травах TUNEL DE MALLORCA і PALO TUNEL, обидва охороняються Географічним найменуванням Пало-де-Майорка і Географічним найменуванням Herbes de Mallorca.

Переважним ринком ANTONIO NADAL SA є Балеарські острови, де він займає частку у всіх сегментах сектору напоїв. Він також має помітну присутність на середземноморському узбережжі Іспанії і Канарських островах. Це стратегічні демонстраційні місця для міжнародного туризму.

Поточні європейські напрямки експорту: Португалія, Німеччина, Італія, Бельгія, Андорра, Люксембург, Великобританія, Росія, Україна, Білорусь, Латвія, Естонія, Кіпр, Чеська Республіка, Словаччина, Угорщина, Греція і Голландія. За останні 3 роки експорт розширився до Південної Америки і Азії, включаючи Перу, Колумбію, Панаму, Корею, Японію, Китай і Індію.

ANTONIO NADAL SA в даний час фокусується на виході на нові європейські та неєвропейські ринки, щоб підтримувати стійке зростання.

У період з 2009 по 2012 рік завод TUNEL недалеко від Пальма-де-Майорка зазнав повну реконструкцію, мотивовану двома основними факторами. По-перше, модернізація будівлі підвищила стандарти енергозбереження та дозволила нам розширити наш відділ навчання клієнтів в спеціальному залі міксологіі. По-друге, що не менш важливо, повна реконструкція і розширення виробничої лінії, включаючи нові лінії розливу і нова повністю обладнана лабораторія, дозволили нам задовольнити зростаючий міжнародний попит.

Асортимент
Лікер трав'яний Hierbas Tunel de Mallorca 30%
Букет трав, таких ка розмарин, м'ята, аніс, мірт. Підходе як аперитив, добре поєднується з льодом, підходить в якості основи для коктейлів.
432
385
Докладніше
Ром Criollita
Насичений, солодкий. Добре поєднується з льодом, відмінно підійде для коктейлів.
510
355
Докладніше
Інші бренди